TEK KELİMEYLE

Personellerin özlük işlemlerinden atama işlemlerine kadar tüm bilgilerini yönetebileceğiniz bir platform

SENEKA İKYS kurumunuzun insan kaynaklarını mevzuata uygun, en kolay ve doğru bir şekilde yöneetbilmeniz için geliştirilmiştir. Şimdiye kadar müşterilerimizden gelen geri bildirimler ile ürünümüze katkı sağlayan yüzlerce ek özellik sisteme dahil edilmiştir. Güncel mevzuatı yakından takip ederek ürünümüzün en güncel halde olması için çalışmalarımız hız kesmeden devam etmektedir. Geldiğimiz an itibariyle Seneka İKYS kurumunuzun tüm personel süreçlerine çözüm oluşturabilecek özellikleri barındırmaktadır.

ÜCRETSİZ SÜRÜM

Ücretsiz sürümü hemen kullanmaya başlayın.

Kurulum sihirbazı ile İKYS‘yi çok kolay bir biçimde kurarak insan kaynakları yönetim işlemlerinizi elektronik ortamda yapabilirsiniz.

  • Hızlı ve kolay kurulum
  • 10 personele kadar kullanım imkanı
  • Erişim kısıtlaması olmadan tüm modülleri kullanabilirsiniz
  • Daha üst sürümlere geçmek istediğinizde verilerinizi kaybetmeden geçiş yapabilirsiniz
  • Daha detaylı birçok özellik için sayfanın altındaki bölümleri inceleyebilirsiniz
Hızlı ve kolay kurulum için, İKYS kurulum sihirbazına buradan ulaşabilirsiniz.
Detaylı bilgi almak için sağ alt taraftaki sohbet uygulaması, telefon veya e-posta yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

Kadro ve Atama İşlemleri

Kadro işlemleri ile kurumunuzun norm kadrolarını kolayca oluşturabilir ve mevcut kadroların iptal, değişiklik ve tenkis-tahsis işlemlerini tek bir ekran üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Açılan kadrolar üzerinden personellerinizin atama işlemlerini gerçekleştirebilir ve gelişmiş raporlama sayesinde kadroların takibini yapabilirsiniz.
 

Personel Profili

Gelişmiş ara yüze sahip personel profili sayesinde personellerin özlük, izin ve rapor, disiplin, doküman ve kişisel bilgilerine, kadrolu personellerin memuriyet bilgilerine kolayca erişebilirsiniz. Verileri listeleyebilir, güncelleyebilir ve yeni verilerin sisteme eklenmesini sağlayabilirsiniz. Personel için eklemiş olduğunuz verilerden “Biyografi Raporu” oluşturabilirsiniz.

Entegrasyonlar

ASAL, KPS ve ÖSYM servislerinden personellerin bilgilerine hızlıca erişebilirsiniz. SGK Hitap entegrasyonu ile personelin hizmet Cetveli, diğer hizmetler, eğitim ve askerlik bilgileri kayıtlarını sisteme aktarabilir ve personel hareketlerini entegrasyon aracılığıyla SGK Hitap Hizmet Cetveline otomatik aktarılmasını sağlayabilirsiniz.
 

Terfi İşlemleri

Terfi işlemleri ile personellerin kademe ve derece ilerlemelerinin takibini yapabilirsiniz. Toplu terfi işlemi ile terfi tarihi gelen personellerin terfilerini tek seferde yapabilirsiniz. Personellerin kademe ve derece ilerleme cezalarını sisteme ekleyerek ilgili personellerin belirtilen süre boyunca terfilerini durdurabilirsiniz. Bütünleşik Seneka EBDYS entegrasyonu ile terfi onaylarını imzaya sunabilir ve belge süreçlerini takip edebilirsiniz.

Personel İzinlerini Yönetin

Personellerin yıl içerisinde almış olduğu ücretli izin, ücretsiz izin ve raporlarını kolayca kayıt altına alabilir ve takibini yapabilirsiniz. Personellerin hak etmiş olduğu izinler mevduata uygun bir şekilde sistem tarafından düzenli olarak hesaplanmakta olup, yetkili kullanıcılar gerek duyması durumunda müdahale edebilmektedir.
 

Kolay Veri Aktarımı

Mevcur veriniz nerede olursa olsun, hazır Excel dosyalarını hazırlayıp tek bir işlemle sisteme aktarabilirsiniz.

Disiplin İşlemleri

Disiplin modülü ile kurum içi ya da kurum dışı açılan soruşturmaları oluşturabilirsiniz. Soruşturma geçiren personelleri, savunmalarını ve soruşturma ile ilgili dokümanları kayıt altına alabilirsiniz. Açılan soruşturmayı, soruşturma sonucunda verilen cezayı personel profil ekranından takip edebilirsiniz. Gelişmiş rol bazlı yetkilendirme ile açılan soruşturmaları ve verilen cezaların kimler tarafından görüntülenebileceğini belirleyebilirsiniz.

Diğer Özellikler