TEK KELİMEYLE

Dava dosyalarının oluşturulmasından arşive kaldırılmasına kadar tüm süreçleri yönetebileceğiniz bir platform

Seneka HYS kurumunuzun hukuksal süreçlerini mevzuata uygun şekilde, kolay ve doğru yönetilebilir olması için geliştirilmiştir. Seneka EBDYS uygulaması ile yüzde yüz entegre çalışması sayesinde belge süreçlerinizi doküman yönetim sistemi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Seneka HYS ile dava dosyalarınızı hızlıca oluşturabilir, tüm dosya süreçlerinizi uygulama üzerinden gerçekleştirebilir ve elektronik arşiv ile kapatılan dosyaları arşiv odasına gitmeden hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda her geçen gün gelişmeye devam eden Seneka HYS kurumunuzun tüm hukuksal süreçlerine çözüm oluşturabilecek özellikleri barındırmaktadır.

Yeni Dava Dosyası

Sisteme yeni dava dosyaları kayıt edebilirsiniz. Kayıt edilen dava dosyasını kendi üzerinize alabilir ya da ilgili avukata yönlendirebilirsiniz. Açılan davalara ilişkin belgeleri tanımlayabilir ve ilgili tarafların eklenmesini yapabilir, dava süreçleri ve süreçlere ilişkin kararları kayıt altına alabilirsiniz.
 

EBDYS Entegrasyonu

Bütünleşik Seneka EBDYS entegrasyonu ile doküman yönetim sistemi üzerindeki belgelerinizi HYS uygulamasına yeni dava dosyası olarak ekleyebilirsiniz. Mevcut dava dosyalarına Seneka EBDYS üzerindeki belgelerinizi ilişkilendirebilirsiniz.

İcra Takibi

Seneka HYS ile icra takibi açabilir, yönetimsel ve operasyonel süreçleri yürütebilirsiniz. UYAP (Ulusal Yargı Ağı Bilişim Sistemi) ile uyumlu XML çıktısı alabilirsiniz. Ödeme emri, takip talebi ve tebliğ gibi evrakları otomatik olarak uygulama üzerinden oluşturabilirsiniz.
 

Elektronik Arşiv

Dava dosyası ile ilgili işlemler bittiğinde arşive kaldırabilir, gelişmiş yetkilendirme ve arama özellikleri ile kapatılan dosyaları arşiv odasına gitmeden hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Diğer Özellikler