Seneka EBDYS

TEK KELİMEYLE

Belgelerin oluşturulmasından arşivlenmesine kadar tüm süreçleri yönetebileceğiniz bir platform

2010 yılında geliştirilmeye başlanan Seneka EBDYS birçok kurum ve kuruluş tarafından uzun yıllardır kullanılmaktadır. Bu uzun sürede edindiğimiz tecrübeler ürünümüzün daha kapsamlı olmasına büyük katkı sağlamıştır. Geliştirmeye başlanmasından itibaren müşterilerimizden gelen 10.000'in üzerinde talep değerlendirilmiş ve ürünümüze katkı sağlayacak binlerce ek özellik sisteme dahil edilmiştir. Geldiğimiz an itibariyle Seneka EBDYS kurumunuzun tüm belge süreçlerine çözüm oluşturabilecek özellikleri barındırmaktadır.

BULUT BELGE YÖNETİM SİSTEMİ

Ayda 199TL ile kullanıma başlayın.

İş yerinize gitmeden, uzaktan çalışarak tüm belge işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

  • 5 kullanıcıya kadar kullanım imkanı
  • Güvenli bulut sunucularından kullanım
  • Kurulum ve yapılandırma gerektirmez
  • Yasa ve mevzuatlara uygun gelişmiş e-imza atabilirsiniz
  • Daha detaylı birçok özellik için sayfanın altındaki bölümleri inceleyebilirsiniz
Detaylı bilgi almak için sağ alt taraftaki sohbet uygulaması, telefon veya e-posta yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

Gelişmiş Editör

Microsoft Word'e çok benzer bir deneyim sunan belge editörü kolay kullanım sunmasının yanı sıra ön izleme yapmadan yazının çıktı alındığında görüntülenecek hali ne ise aynı görsel üzerinde çalışmalarına imkan sağlamaktadır. Ayrıca değişiklikleri izle özelliği ile kullanıcılar belge üzerinde diledikleri değişiklikleri yaparak diğer kullanıcılara belgeyi gönderebilirler.
 

Her Yerden Ulaşın

Windows, Web, IOS ve Android platformları için özel olarak geliştirilmiş dört uygulama ile EBYS'ye dilediğiniz platformdan erişebilirsiniz.

Java'sız İmza

Web uygulaması veya masaüstü uygulaması fark etmeksizin Java ihtiyacı olmadan e-imza atabilirsiniz. Web uyguluması ile her platformda (Windows, Mac, Pardus ve Ubuntu) Java, .NET Framework, ActiveX, Adobe Flash v.b. gibi üçüncü parti bir araç kurmadan e-imza atabilirsiniz.
 

iPhone ve iPad ile e-imza atın

Lightning girişi olan IOS cihazlarla e-imza atabilirsiniz. e-İmza işlemi için mobil operatör servislerine ihtiyaç bulunmamaktadır. Mevcut e-imza sertifikanız ile elektronik imza atabilrsiniz.

Common Criteria 2+ Sertifikası

Seneka EBDYS Türkiye'de Common Criteria 2+ seviyesinde sertifika sahibi tek üründür. Güvenlik konusundaki hassasiyetimizin bir göstergesi olan bu sertifika ile verinizin güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Diğer Özellikler

DEMO HESABI ALIN

Bilgilerinizi girin en kısa sürede sizinle iletişime geçelim.

Demo hesabı/online demo randevusu almak veya ürünümüz hakkında her türlü sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.


    İki alandan en az birini girmeniz gerekmektedir.