BİZ KİMİZ

Üreten, ürettiği çözümlere destek veren bağımsız yazılım geliştirici


2010 yılında Ankara'da tamamen yerli ve milli sermaye ile kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne kadar şirket ve kurumlar için birçok yazılım çözümler üretmiştir. Bu çözümlerin tamamını kendi öz kaynakları ile üretmiştir.

Kurucularının kamu sektöründe sahip olduğu tecrübe ve birikimler, geliştirilen çözümlerin kamu kurumlarında birlikte ve efektif çalışabilirlik bakımından lider ürünlere dönüşmesine neden olmuştur.

Ürünlerin üretilmesinin yanı sıra, güncel teknoloji ve isterlere göre güncellenmesi, daha sonrasında destek hizmetlerinin verilmesi de Seneka tarafından yapılmaktadır.

Ürün geliştirmeye ek olarak Seneka kamu sektörü için birçok özgün projeyi de başarıyla tamamlamıştır. Bu projeler kamu kurumlarının kendilerine özel süreçlerinin, tamamen özgün bir yazılım çözümü ile anahtar teslim bir biçimde gerçekleştirilmiştir.

Bizi en çok gururlandıran projelerden olan e-Yazışma Projesi de Seneka tarafından tamamlanmış, e-Yazışma Teknik Rehberi ve uygulama geliştirme kütüphaneleri (API) açık kaynak kodlu olarak ülkemizin kullanımına sunulmuştur.

MİSYON

Ekosisteme ve ülke ekonomisine katkı sağlamak


Seneka'nın temel amacı ticari olarak büyümek ve yüksek karlılık elde etmekten öte, bilişim ve kamu sektörüne katkı sağlayan çözümler üretmektir. Şimdiye kadar ortaya koyduğu ürün ve projelerle yerli sermayenin korunmasına katkı sağlamanın yanı sıra bilgi ve belge süreçlerinin kamusal alanda daha yaygın ve efektif kullanılmasına da katkıda bulunmuştur.


REFERANSLAR

Ürün ve çözümlerimizi seçmiş olan kurum ve kuruluşlar.


KARİYER

Sizlerle birlikte büyüyoruz!


Ekibimizin bir parçası olmak için özgeçmişinizi bize gönderebilirsiniz.